Svatební šaty inspirované přírodou: Květinové motivy, přírodní materiály a barvy


Máte ráda přírodu a chtěla byste ji propojit se svojí svatbou? Čeká vás svatba v přírodě nebo na statku a chcete vybrat takové svatební šaty, které se pro toto místo nejlépe hodí? Přečtěte si článek od Praha – zakázkové krejčovství a získejte tipy, jak vytvořit šaty inspirované přírodou.

Přírodní materiály

Svatební šaty inspirované přírodou si téměř žádají o přírodní materiály. Nechte si proto ušít šaty z přírodních tkanin, jako je bavlna, hedvábí nebo len. Takovéto šaty budou působit více přírodním dojmem a celkově lépe zapadnou do prostřední přírodní, venkovské nebo zahradní svatby.

Přírodní barvy

Víte, že vaše svatební šaty nemusí být jen bílé? Nebojte se obléct přírodní nebělenou bílou barvu, krémovou, ale také například zelenou, hnědou, žlutou či pastelově růžovou. Pokud si netroufáte na celobarevné šaty, nevadí, barvy můžete zakomponovat do zdobení šatů.

Květinové výšivky a aplikace

Jestliže jste milovníkem přírody, pak máte jistě ráda i květiny. Své svatební šaty či závoj nebo vlečku si můžete nechat ozdobit květinovými výšivkami. Nebojte se ani vystouplých výraznějších květinových aplikací, které vaše šaty posunou na novou úroveň.

Květinové doplňky

Svůj svatební outfit můžete podtrhnout také zvolením vhodných doplňků. Jestliže chcete zvýraznit svou jemnost, je jednou z možností přidání květinových doplňků do vašeho účesu. Může jít o jemné kvítky, které budou zapleteny do vašich vlasů nebo také o květinový věneček z čerstvých květin, které podtrhnou nejen přírodní krásu, ale dodají vám také svěžest.

Nechte si ušít šaty podle vašich představ

Nejlepším způsobem, jak sehnat svatební šaty, které vám opravdu padnou a zároveň budou vyhovovat vašemu vkusu i stylu svatby, je nechat si takové šaty ušít u zkušené krejčové. Navštivte proto krejčovský ateliér Praha – svatební šaty na míru.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*