Designové květináče dokonale oživí váš interiér!

By: A National Acrobat

Stále vám doma něco chybí a nevíte co? Poohlédněte se po stylové dekoraci, která vám zajisté vytrhne trn z paty. Velice dobře k oživení interiéru mohou posloužit například designové květináče, kterých je v dnešní době na trhu již opravdu mnoho. Nebojte se, že si nevyberete, není to ani velká investice!

Podle čeho designové květináče vybírat?

By: zeevveez
By: zeevveez

Pokud jste se rozhodli pořídit si přeci jen nějaký pěkný květináč, zamyslete se nad tím, do jaké místnosti ho chcete umístit. Pokud chcete doladit prostor, ve kterém často odpočíváte, volte spíše matné květináče v tlumených barvách a se zaoblenými rohy. Pokud chcete naopak pomocí designových květináčů prostory oživit a rozjasnit, volte barevné květináče ve vysokém lesku a s ostrými hranami.

V dnešní době se květináče navíc vyrábí opravdu z mnoha materiálů (sklolaminát, plast, nerez, apod.), takže si určitě vyberete.

 

Svítící květináče vás okouzlí!

By: Rosenfeld Media
By: Rosenfeld Media

Jednou z možností oživení interiéru v podobě designových květináčů je zakoupit svítící květináče. Svítící květináče lze umístit téměř kamkoli a jak se říká, fantazii se meze nekladou. Lze je tedy využívat opravdu na všech místech stejně jako je tomu u klasických truhlíků. Jejich nejlepší využití je ovšem v interiéru a to jako funkční osvětlení či je lze využít jako dekoraci firemních kanceláří.

Moderní květináče se zavlažováním? Proč ne!

Vzhledem k tomu, že se v dnešní době opravdu všechno velice rychle vyvíjí, dostaly nový a moderní kabát také samozavlažovací květináče. Například samozavlažovací květináče Calimera mají velice kvalitní design. Jedná se o květináče, které váš překvapí nejen svou nadčasovostí, ale také vysokou řemeslnou a estetickou kvalitou. Calimera květináče existují v mnoha tvarech i barvách, které můžete dokonce sami kombinovat. Je tedy jen na vás, jaký tvar a barvy nakonec zvolíte.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*