Odnést si od nás můžete malý kousek zeleně, ale také i plán architekta na novou zahradu

Již mnoho let provozujeme zahradnictví a zahradnické služby v Praze. Naší hlavní působností je prodej zahradnického sortimentu. Co si pod tím představit? Najdete u nás vše, od drobných travin a keřů, po větší stromy. Jak můžete vidět v názvu, není to však pouze prodej. Další vášní našeho personálu je projektování a rekonstrukce zahrad.

Každý příběh nové zahrady začíná nejprve na papíře našeho zahradního architekta. Když je celý proces v začátcích, poměřujeme a soustředíme se na dva základní pilíře: požadavky a přání klienta a dále přírodní podmínky místa, kde by se zahrada měla vyskytovat. Tím máme na mysli zejména kvalitu půdy a polohu místa. Pro hezký vizuální vzhled je také důležité sladit dohromady živé a neživé prvky.

Náš tým pracovníků zahradnictví Praha si plně uvědomuje, že rekonstrukce vždy zasahuje do každodenního života a proto je každý klient rád, když je práce hotová co nejrychleji. Standardně se snažíme, aby vše bylo hotové do patnácti až dvaceti dní. Pouze u velmi náročných a specifických zahrad se práce může protáhnout o něco déle, toto je však ale vždy individuální. Další služby, které může zahradnictví v Praze svým klientům poskytnout, je bezpochyby údržba zeleně. Víme a chápeme, že většina lidí zároveň se svou prací nemá příliš mnoho času na vlastní zahradu. Proto se můžeme postarat o zalívání rostlin, sekání trávy, zasazení nových rostlinek či stromů a další služby.

Po rekonstrukci bývá vždy zahrada znečištěná. Pamatujeme i na to a naší dodatkovou službou jsou i úklidové práce. Dáme Vaši zahradu do pořádku, aby byl celkový vizuální dojem perfektní. Odvážíme ze zahrad suť, ale i větší objemy odpadu. Pokud byste měli jakákoliv speciální přání, dotazy ohledně rekonstrukcí zahrad či cokoliv dalšího, následujte prosím náš kontakt. Tým zahradníků a architektů našeho zahradnictví Praha Vám bude vždy nápomocný.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*