Zaujměte nové klienty na výstavě kvalitně vyrobenými plexi stojánky

Chystáte se na výstavu a rádi byste si k tomuto účelu nechali vyrobit kvalitní stojánky z plexiskla? Tuto zakázku můžete zadat renomované společnosti MarkSimon, která je v tomto oboru skutečným odborníkem. K dokonalému propracování používá laserové řezání plastu.

Jaké je využití plexi stojánků?

Plexi stojánky mohou nalézt u svých majitelů mnohostranné využití. Nejčastěji se používají k prezentacím či jako zásobníky na letáky. Často poslouží také jako stojánky na fotografie a jako organizační stojánky. Do plastových stojánků lze vkládat nejen letáky, ale také cenovky, popisky zboží či jídelní a nápojové lístky. Setkat se s nimi můžeme také v obchodních řetězcích a různých prodejnách, kde je obchodníci využívají k představení produktů. Jsou vystaveny například u regálů s mobilními telefony, fotoaparáty GPS navigacemi i jinou elektronikou a informují o jejich parametrech i ceně. Své oblibě se těší zejména díky schopnosti chránit dlouhodobě text i obrázky. Navíc umožňují kdykoliv plakát či list s reklamou či jinými potřebnými informacemi vyměnit.

Co je to shop in shop?

Další možností, jak upozornit na Vaše výrobky či služby je tzv. metoda shop in shop. Veškeré potřebné informace o shop in shop se dovíte zde www.marksimon.cz/vyroba-shop-in-shop/. Nyní alespoň vysvětlíme, co se pod tímto anglickým pojmem skrývá. Jde o určitou formu reklamních či propagačních stánků, které lze umístit na ploše jiného obchodu. Obvykle se tyto prodejní plochy slouží pro prezentaci či prodej sekundárních produktů dané firmy. Můžete si tedy pod pojmem shop in shop představit službu, kdy se domluvíte s majitelem jiné prodejny, že na jeho ploše budete nabízet vedlejší výrobky Vaší společnosti. Společnost MarkSimon Vám k tomuto účelu vyrobí na míru stánek z plexiskla, dřeva nebo dokonce kovu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*