Dámská a pánská tílka: Jak vybrat to správné?

Léto je obdobím, kdy se člověk obléká co možná nejspořeji. Volit je možné především různá trička, nicméně i ta zahalují ramena a další části našeho těla. Proto se vyplatí vsadit na tílka. Ta jsou ideální, jelikož zakrývají potřebné tělesné partie a je v nich velmi příjemně. Tedy alespoň v případě, když zvolíte tu správnou variantu. Že netušíte, co všechno byste měli při této nelehké volbě brát v potaz? Pak se pozorně začtěte do následujících řádků, v nichž si jednotlivá kritéria výběru dámského i pánského tílka popíšeme.

V zajetí spousty střihů…

Moderní eshopy i velkosklady s oblečením nabízejí obrovské množství tílek nejrůznějších střihů. U pánských variací jsou typická tílka upjatá, která dokážou zvýraznit kontury vypracované pánské postavy. Pokud spíše hodláte jisté partie zakrýt, zvolte střihy poněkud volnější. U dámských modelů záleží hlavně na systému ramínek. Pokud se hodláte hodně opalovat, bohatě postačí úsporná tenká ramínka. Naopak poměrně zajímavě vypadá i provedení s komplikovanějším řešením ramínek. V zádové části mohou být také poněkud materiálově úspornější.

Barevné pojetí je velmi důležité

Léto by mělo být roztančené, rozverné a veselé. Zapomeňte na fádní černá a bílá tílka. Výbornou volbou jsou pruhované variace, jež dokážou bez problémů zeštíhlit a z hlediska designu představují nadčasové řešení. Vyvarujte se také tmavých odstínů. V horkých dnech je v takovýchto tílkách poměrně velké teplo.

Tílko musí dokonale padnout a být funkční

Zcela jistě se soustřeďte na správnou velikost tílka. Přímo v internetových obchodech lze vybírat z mnoha velikostí s tím, že v případě potřeby tílko jednoduše vyměníte. Materiálově vsaďte na přírodní bavlnu. Ta saje a je dokonale prodyšná. Určitě se vyplatí i modely s příměsí elastanu a jiných látek. Na https://www.xfer.cz si určitě vyberete.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*