Vydejte se přírodní cestou

Příroda či chemie? Dlouhodobě diskutované téma, které má své příznivce na obou stranách. Řeč je o přírodní kosmetice, která je mezi ženami stále oblíbenější. Co je vede k tomu, aby vyhledávaly specializované prodejny a nenakupovali v běžných řetězcích?

Proč dát přednost přírodní kosmetice

Hlavním důvodem je to, že chtějí používat látky, které jsou šetrné k jejich zdraví a zároveň i k životnímu prostředí. Pokud máte dlouhodobé potíže s pletí, pak budete zřejmě hledat řešení a tím by mohla být právě přírodní kosmetika. Přírodní kosmetika je vhodná na každý typ pleti, zejména však na pleť citlivou. Zatímco v klasických přípravcích dostanete jakýsi koktejl látek, které mohou potencionálně způsobovat alergické reakce, v přírodní kosmetice je možné řešit problém jednou konkrétní látkou. Pokud byste rádi darovali kosmetiku jako dárek a nejste si jisti, zda dotyčná neupřednostňuje právě přírodní kosmetiku, pak je vhodné darovat spíše dárkový poukaz do obchodu, ve kterém zakoupí jak tradiční, tak přírodní výrobky. Ideální je například poukaz www.firmanazazitky.cz/mall-cz-500-kc. Zde najdete nejen výrobky pro krásu, ale také mnoho dalšího.

Kosmetika Mcely bouquet

Jestli máte někoho blízkého, kdo se s přírodní kosmetikou teprve seznamuje, pak jej jistě potěší poznávací pobyt v krásném prostředí zámeckého hotelu Chateau Mcely, který disponuje kromě luxusního ubytování také vyhlášenou restaurací a vlastními lázněmi. Zároveň je zde možné zakoupit produkty lokální přírodní kosmetiky Mcely bouquet. Jedná se o čistě přírodní kosmetiku v bio kvalitě. V nabídce najdete přírodní oleje, séra, balzámy, koupele, masky a řadu dalších výrobků z těch nejčerstvějších ingrediencí. Jedná se o produkty, které neprošly žádnou chemickou úpravou a jsou vyráběny z bylin pěstovaných přímo na zámku. Samozřejmostí jsou také plně recyklovatelné obaly.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*