Vybíráte doplňky na toaletu? Vyzkoušejte tyto moderní a antibakteriální držáky či zásobníky

Vybrat kvalitní a zároveň hygienické doplňky do umýváren je náročný úkol. Vyzkoušejte moderní bezdotykové zásobníky Papernet, které jsou praktické a zároveň designové.

Papírové ručníky na toaletách

V posledních letech proběhlo mnoho debat, studií a posudků o tom, která volba je pro sušení rukou v umývárnách nejlepší. Zda elektrické sušičky nebo papírové ručníky. Výsledky všech testů a průzkumů se přiklánějí k použití papírových ručníků, protože elektrické sušičky rukou napomáhají šíření patogenních zárodků v umývárně a neodstraní je ani z rukou po důkladném usušení. Papírové ručníky odstraní až 70 % bakterií a virů z pokožky po mytí rukou, zamezují šíření bakterií v umývárně a přinesou vám finanční úsporu.

Výhody papírových ručníků

Vysoká absorpce: papírové ručníky jsou vyrobené z celulózy, která vyniká vysokou savostí. Papír se při kontaktu s vodou netrhá. Díky těmto vlastnostem se spotřebuje méně ručníků, a tím se šetří nejen vaše výdaje, ale také životní prostředí.

Mnohonásobné využití: papírové ručníky a utěrky jsou ideální nejen na toalety ve firmách, ale také do umýváren v ordinacích, učebnách, kuchyních aj. Papírové ručníky jsou určené pro velkoobjemové použití a náročné čištění.

Hospodárnost: oproti elektrickým vysoušečům je pořízení papírových ručníků nízkonákladové. V budoucnu odpadá starost se servisy zařízení a jejich doplňování do zásobníku je velmi snadné.

Široký výběr: papírové ručníky se stanou nezbytností na pracovišti i v umývárnách. Vybírat můžete mnoho variant papírových utěrek, od ekonomických jednovrstvých či dvouvrstvých až po luxusní bílé ručníky.

Jaké zásobníky vybrat pro papírové ručníky?

Aby byla vaše umývárna naprosto čistá, je důležité používat vhodné doplňky. Pro uskladnění skládaných papírových ručníků doporučujeme vybrat zásobník na papírové ručníky Papernet. Ten je vyrobený v moderním designu z kvalitního plastu, který je navíc antibakteriální.

Doplňky na toaletu

Výběr vhodných hygienických pomůcek je důležitý i na toaletách. Zde je třeba zajistit maximální úroveň hygieny. Toho docílíte pomocí kvalitních doplňků. Například držák na toaletní papír Papernet Jumbo je vyroben z vysoce odolného, stálého a antibakteriálního plastu, regulujícího množení bakterií na povrchu zásobníku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*