Studujete v Praze? Poradíme vám, kam zajít do posilovny

Praha se pomalu začíná zaplňovat studenty, na některých školách už první semestr odstartoval, jinde se začne až počátkem října. Každopádně se ve městě objeví i spousta nováčků, kteří zatím nevědí, co se kde nachází, kam zajít na jídlo nebo za sportem. Patříte-li mezi ně, poradíme vám dobrou posilovnu.

Bydleli jste doposud v menším městě či na vesnici, kde jste si mohli cvičit prakticky za domem? Ne každý má v Praze to štěstí, že si může jít zaběhat do přírody, avšak míst je dostatek. Skvělý kardio trénink si odbudete třeba v parku Stromovka, na brusle zajděte na in-line stezku v Troji. A do posilovny? Skvělá posilovna Praha se nachází u stanice metra Hloubětín (trasa B).

Na 900 m2 si každý najde to své

Eagle Fitness lze bez výčitek nazvat jedním z nejkomplexnějších fitness center v Praze. Rozkládá se ve dvou patrech o celkové rozloze 900 m2 a v případě hezkého počasí se dá cvičit také na zahradě. Ani tam nechybí profesionální vybavení.

Nachází se zde kardiozóna, lifterna, aerobní sál i sál na bojová umění. Výbava čítá stroje značek Life Fitness Pro 2, EliteFTS, Hammer Strength aj. Budete tedy mít možnost své tělo potrápit na těch nejkvalitnějších mašinách.

Na nic nebudete sami

V Eagle Fitness máte možnost potkat se s mnoha kvalifikovanými trenéry, kteří vedou skupinová cvičení a věnují se i jednotlivcům. Pomohou vám navrhnout cvičební plán tak, abyste skutečně dosáhli výsledků, navíc vás budou motivovat. Ať už jste začátečníci, či pokročilí, díky radám profesionálů nebudete ve fitness Praha jen ztrácet čas.

Skvělým bonusem je pak parkoviště přímo před budovou, kde jsou vždy volná místa. Tak neváhejte a vydejte se do Eagle Fitness. Trefíte sem snadno, areál poznáte podle workoutového hřiště na zahradě, nad vstupní branou vás uvítá billboard s textem „Tady se nekecá, tady se maká!!!“. Přestaňte se vymlouvat a přijďte se ze školního stresu odreagovat do Eagle Fitness.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*