Seznamte se dříve, než odjedete na studijní pobyt do Anglie

Chystáte se na studijní pobyt do Velké Británie a dříve než se tam vydáte, byste ráda poznala muže, kteří by mohli být Vaši průvodci po této kouzelné zemi? S milými anglicky hovořícími muži se můžete seznámit prostřednictvím anglické verze online Evropské seznamky – www.czech-single-women.com. Již nyní se můžete registrovat na www.evropska-seznamka.cz a najít tak z pohodlí Vašeho domova kamaráda či budoucího přítele, s nímž budete ráda trávit Váš volný čas mezi studiem a pracovními povinnostmi. Založení účtu Vám nezabere více než deset minut času. Do Vašeho profilu můžete uvést informace o Vaší postavě, zájmech, rodinném stavu i zaměstnání. Přidat můžete samozřejmě také Vaše fotografie a nezapomeňte uvést kontaktní údaje.

Ideální je ponechat na sebe e-mailovou adresu, na niž Vám mohou muži posílat textové zprávy. Ke komunikaci můžete použít také některou ze sociálních sítí. Profil založený na Evropské seznamce napomůže také k tomu, aby si Vás anglicky hovořící muži všimli jako první. U Evropské seznamky tak můžete najít muže svých snů mnohem dříve, než budete pobývat ve Velké Británii, Irsku či jiných anglicky hovořících zemí. Registr dlužníků Společně tak můžete poznávat reálie, procházet se historickými centry i navštívit mnohé zajímavé pamětihodnosti.

Po pár setkání možná zjistíte, že většího gentlemana jste doposud nepoznala a že právě tento muž je ten vedle, kterého chcete prožít nejen Váš studijní či pracovní pobyt, ale také celý svůj život. Díky anglické verzi Evropské seznamky již spousta českých žen našla svého nynějšího manžela a otce svých dětí, proto neváhejte a vyzkoušejte také Vy své štěstí prostřednictvím této internetové seznamky.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*