Vy jste prostě ŽIVEL. Ale víte jaký?

Podle prastarých moudrostí každý patříme k jednomu pozemskému živlu. Zjistěte, který vládne právě vám a co to pro vás znamená.

  • Oheň
  • Voda
  • Vzduch
  • Země

Každé astrologické znamení ovlivňuje jeden živel. Někteří lidé mohou být i kombinací dvou. Odhalte, jaký element je u vás nejvýraznější a zda nemůžete načerpat z jiného živlu to, co vám chybí.

Země

Býk, Panna, Kozoroh
Lidé pod vlivem Země jsou praktičtí a řídí se rozumem. Jsou smyslní a občas rádi přehánějí. Na druhé straně si dokáží skoro se vším poradit. Neexistuje nic, co by nezvládli. Máloco je vyvede z míry. Nemají rádi příliš velké změny. Vše, co vybočuje ze zaběhlých pořádků, je znervozňuje. Některým lidem pod vlivem Země chybí fantazie, nadhled a velkorysost. Prospěšný jim může být Oheň, který dokáže jejich jednotvárný život rozproudit.

Oheň

Střelec, Beran, Lev
Ohnivá stvoření mají hodně energie, jsou dynamická a výbušná. Když vejdou do místnosti, nikdo je nepřehlédne. Působí sebejistě. Na druhou stranu se rychle urazí nebo rozčílí. Mají velké sny, ale skutky nebývají tak přesvědčivé. V domácnosti, s dětmi, při práci a dalších povinnostech jim rychle dochází energie a začnou propadat smutku a depresi. Ohnivému znamení velmi prospěje spojení se Zemí. Díky ní dotáhnou věci do konce. Lépe také zvládnou denní povinnosti, budou šťastnější a vyrovnanější.

Voda

Rak, Štír, Ryby
Vodní lidé jsou citliví, vnímaví a emoce jsou u nich na prvním místě. Dovedou se vcítit do ostatních a navázat s nimi důvěrné vztahy. Umějí naslouchat a citlivě reagovat a proto se jim lidé svěřují. Problémem však je, že jsou tito lidé příliš přecitlivělí a věci si berou osobně a někdy působí jako uzlíček nervů. Potřebují hodně lásky, péče a pomoci, aby byli šťastní. Pomoci jim může Vzduch, který jim dodá lehkost, odstup a ochrání před duševní nerovnováhou.

Vzduch

Blíženci, Vodnář, Váhy
Vzdušní lidé si přejí, aby s nimi všichni jednali na rovinu a řekli, co si opravdu myslí. Nemají problém navázat s ostatními konverzaci na jakékoliv téma. Baví je přemýšlet nad problémy a hledat správné odpovědi. Jsou bystří, duchaplní a přímočaří. Raději si však od všeho uchovávají dostatečný odstup. Mají strach ze svých emocí, proto chtějí vše kontrolovat jen rozumem. Pomohlo by jim spojení s Vodou, která je naučí pracovat s vlastními i cizími emocemi a uklidní je.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*