Používejte přírodní kosmetiku, pokožka vám poděkuje

V současné době je obrovský zájem o přírodní kosmetiku, ostatně není se čemu divit, protože obsahuje pouze přírodní suroviny a minimalizuje použití syntetických složek. Prospívá pokožce po všech stránkách. V následujících řádcích vám prozradíme nejen výhody přírodní kosmetiky, ale také vám představíme značku s pozitivními ohlasy.

Součástí přírodní kosmetiky jsou suroviny rostlinného, minerálního a živočišného původu, přičemž většinou zahrnuje i rostlinné oleje, esenciální oleje, dále pak výtažky z rostlin a podobně.

Žádné syntetické složky a škodlivé chemikálie

Charakteristickým rysem přírodní kosmetiky je absence syntetických složek a chemikálií, jako jsou parabeny, ftaláty, SLS a další. Stejně tak je kladen důraz i na ekologické balení, které je buď recyklovatelné, biologicky odbouratelné, nebo zodpovědně získávané.

Dávejte si pozor na to, aby byla BIO kosmetika opatřena certifikátem pro přírodní a ekologickou kosmetiku.

Značka Bellabaci zažívá boom

Pokud byste hledali značku, která se zaměřuje právě na BIO kosmetiku, není nic jednoduššího než se podívat na portfolio značky Bellabaci. Známá je především díky svým produktům pro masáže a péči o tělo. Podporuje metodu baňkování, která má kořeny v tradiční čínské medicíně. Ve své podstatě je založena na tvorbě vakua v malých pohárech, jež se potom aplikují na kůži. Stimuluje se tak průtok krve, redukuje se bolest a taktéž se uvolní napěti ve svalové tkáni.

Hlavními produkty značky Bellabaci, o kterou je v posledních měsících nevídaný zájem, jsou masážní oleje a gely a také silikonové či pryžové pohárky, jež jsou navrženy tak, aby simulovaly výše popsanou metodu. Jestliže hledáte prodejce této značky, podívejte se do nabídky e-shopu PureDistrict.cz. Zakládá si na vysoké kvalitě nabízených produktů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*