Obuv Mel aneb voňavé botičky

Toužíte po voňavé a vkusné obuvi? Po takových botkách, za kterými se každý otočí, a to nejen kvůli vzhledu? Obuv Mel je přesně to pravé pro vás. Značka Mel přišla na trh s plastovými voňavými botkami, které jsou populární již i u nás. Obuv Mel je vhodná především na jaro a léto, ale i teplejší podzim můžeme těmto botkám přinést ještě užitek. Obuv Mel je vlastně mladší sestrou obuvi Melissa, kterou mnozí z vás jíž nejspíše znáte.

obuv_mel_lodicky

V čem jsou boty Mel jiné než ostatní? To je prosté!

A co že je na obuvi Mel tak zvláštní? Tato obuv je opravdu a skutečně voňavá! Brazilská značka obuv Mel vyrábí parfémované plastové boty, které uhranuly ženy po celém světě. Pamatujete na voňavá pera ze školních penálů? Tak teď si můžete stejně tak, podle toho co vám zrovna voní, vybírat i obuv. Touto fascinující kombinací vůně a materiálu, to ale zdaleka nekončí.

Tyto stylové botky Mel jsou ekologické a recyklovatelné, takže si je může koupit i zapřisáhlá milovnice přírody. Všechny botky jsou navíc opravdu stylové, takže je opravdu z čeho vybírat, a to nyní mluvíme pouze o vzorech a vůních nikoliv o druzích obuvi Mel.

Jaké druhy bot nabízí obuv Mel?

Ať už hledáte snad jakýkoliv druh bot, obuv Mel je tu pro vás. Co vyzkoušet například opravdu perfektně zdobené baleríny? Baleríny Mel jsou velice vkusné a překrásné. Skvěle vás naladí na letní atmosféru a jejich vůně k tomu ještě přidá. V takových botách se bude každá cítit skvěle! Je jen na vás jaký druh si vyberete, baleríny Mel jsou totiž k dispozici opravdu v mnoha provedeních. Ať už máte raději něco decentního nebo naopak extravagantního, jistě si vyberete.

Mezi botami Mel ale naleznete také stále oblíbenější holínky nebo například sandále. K překvapení mnohých ale bude možná také to, že voňavé boty Melissa jsou téměř identická značka jako Mel! Ano skutečně jsou v nabídce plastové a vzdušné tenisky, které jsou perfektním společníkem do teplých letních dnů.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*