Kdo vytvoří vašim zaměstnancům oblečení na míru?

Podnikáte v odvětví, v němž je dojem zákazníků nejdůležitější? Chcete vytvořit reprezentativní tým, který bude prezentovat vaši značku? V takovém případě potřebujete kvalitní oblečení na míru. Jak ho získáte?

Jedině výroba na míru

Rovnou zapomeňte na nakupování typických oděvů z maloobchodů a hledání odborníků, kteří na ně zhotoví logo firmy. Každý obor je totiž jedinečný a disponuje naprosto odlišnými specifiky. Kuchaři potřebují dobře větrající materiál, řemeslníci nehořlavý, obchodníci elegantní…

Sháníte opravdu kvalitní řešení přesně na míru? Pak se podívejte na webové stránky oblíbených poskytovatelů z https://www.xfer.cz. Jedná se o velkoobchod s textilem, který podnikatelům nabízí mnohem výhodnější ceny, než jaké poskytují klasické maloobchodní prodejny.

Tito odborníci se už více než dvacet let věnují zakázkové výrobě oděvů. Poskytnou vám pestrý výběr materiálů, střihů, úpletů, barev… Nejdříve společně vymyslíte ideální podobu budoucích uniforem. Poté vám Xfer v mžiku zhotoví přesný vzorek. Vy si ho prohlédnete, vyzkoušíte a řeknete, jestli je vše v pořádku. Pokud ano, následuje sériová výroba. Tak snadné to je.

Výhodnější ceny oblečení

Zmíněný velkoobchod textil zároveň prodává pestrou škálu klasických oděvů, na které si můžete nechat zhotovit nažehlení, sítotisk nebo digitální potisk. V nabídce najdete trička, mikiny, polokošile, sportovní oblečení, pracovní oděvy, čepice, fleece. tašky a mnoho dalších kategorií oděvů.

Jak získáte přístup k velkoobchodním cenám? Vpravo nahoře na webových stránkách Xfer najdete tlačítko pro registraci. Do připravených kolonek napíšete své údaje (musíte vlastnit IČO). Poté počkáte maximálně několik pracovních dní. Ve finále obdržíte e-mail s přihlašovacími údaji do zákaznické sekce.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*