Přírodní kosmetika od českých výrobců sluší vaší pleti. Kde ji sehnat?

Nebaví vás nekonečné hledání alespoň trochu vhodné kosmetiky? Vyhýbáte se zbytečné chemii, přídavným látkám, éčkům a dalším nesmyslům. Pak zapomeňte na velké zahraniční značky. Vraťte se ke kořenům a užijte si BIO českou kosmetiku. Kde ji hledat?

Krámek, kde mají vše

Pokud bydlíte v okolí Vsetína, máte vyhráno. V centru tohoto města totiž sídlí poměrně nenápadný, avšak populární obchůdek – Ekokočka. Na několika málo metrech čtverečních najdete stovky BIO produktů z malosériové české výroby. Majitelka prodejny pečlivě vybírá pouze kosmetiku s bylinami, oleji a přírodními esencemi.

To znamená, že si budete moci odnést nejrůznější krémy, masti, olejíčky, séra, peelingové masky, barvy na vlasy, hygienické potřeby, mýdla, tělová mléka, štětce a houbičky, a dokonce i vonné svíčky, osvěžovače vzduchu a doplňky stravy. Zkrátka vše proto, abyste byla krásnější a voňavější. A co víc, podpoříte malé české firmy, které podnikají poctivě a udržitelně.

Kosmetika pro všechny

V daném obchůdku se nachází kosmetika pro ženy, muže i děti. Nezáleží na tom, jestli vás trápí suchá/mastná pleť, lámavé vlasy nebo jakékoliv další potíže. Ochotná majitelka si s vámi ráda popovídá, vyslechne si vaše přání a následně navrhne ideální produkty.

Je nám jasné, že ne všichni bydlí v okolí Vsetína. V takovém případě vás potěší přehledný e-shop, jehož stránky najdete po kliknutí na výše vložený odkaz. V mžiku si můžete objednat libovolné položky až domů. Chcete-li se zastavit osobně, na zmíněných stránkách najdete adresu.

Majitelka Ekokočky odesílá vytvořené objednávky do pouhých dvaceti čtyř hodin, takže nemusíte zdlouhavě čekat. Při nákupu nad 3 000 Kč máte dopravu zdarma. Pokud vás bude cokoliv zajímat, použijte uvedené telefonní číslo a zeptejte se.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*