Kam za prima zážitky za pár korun?

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám pro partnerku a rádi byste jí potěšili dárkem, který jí udělá skutečnou radost? Dopřejte jí relaxaci během masáže nohou.

Jedinečný zážitek z masáže lávovými kameny

Možná jste dostali referenci na dobrou masérku, která postavila znovu na nohy nejednoho z Vašich přátel. V tom případě pravděpodobně budete chtít věnovat dárkovou poukázku k této masérce. Kdo však doposud žádnou takovou službu nikdy nevyužil, může se svěřit do rukou osvědčených profesionálů na masáž lávovými kameny. Tento zážitek www.firmanazazitky.cz/masaz-lavovymi-kameny-4 pro Vás připravila Firma na zážitky, která je už dlouholetým zkušeným odborníkem na nejúžasnější zážitky. Poukázku lze uplatnit celoročně v západočeském městě Plzeň. Lávové kameny dodají lidskému tělu teplo, které přichází z vulkanických kamenů. Teplo probudí k životu ztuhlé svaly. Masérka bude k uvolnění používat speciální masážní techniky, které uvolní tělo i mysl. Masáž lávovými masáži představuje jedinečnou příležitost k odpočinku od každodenních starostí a poslouží jako energetická bomba pro znovunabytí nových sil. Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh i lymfatický systém.

Kam na prohlídku pivovaru?

Rovněž relaxační masáž nohou dodá lidským nohám nebeskou lehkost. Tato masáž působí jako prevence před různými civilizačními nemocemi, které jsou spojeny s poruchami krevního oběhu. Masáž nohou je nejen jedinečnou relaxací, ale také se může stát milým dárkem pro Vaše nejbližší. Muže jistě potěšíte pozváním na prohlídku pivovaru s degustací. Devadesáti minutový zážitek se vryje obdarovanému do paměti tak silně, že bude chtít pivovar navštívit minimálně ještě jednou. V malém pražském pivovaru se budete procházet po místech, kde bylo možné před staletími potkat mnichy, kteří zde začali vařit zlatavý mok zvaný pivo. Během večera je možné ochutnat několik druhů originálních piv, vařených podle tradičních receptur. Jako bonus si obdarovaná osoba sama vyzkouší, jak se pivo točí nebo čepuje.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*