Graviola vám pomůže překonat podzim

Podzim je pro organismus náročným obdobím. Tělo je zkoušeno nejrůznějšími viry a bakteriemi, nepřidávají mu ani podzimní plískanice a úbytek slunečných dní. Pokud se tedy chcete vyhnout neustálé sérii nachlazení, chřipkám a depresím, musíte tělu dodat energii a sílu. Například formou doplňků stravy.

Jestli si troufáte, podpořte imunitu změnou jídelníčku. Zařaďte více ovoce, zeleniny a nutričně bohatých potravin. Většina lidí však nemá čas chystat si vyvážené pokrmy. Na oběd jdou v práci, pro večeři se staví cestou domů a ke svačině si dají tyčinku ze supermarketu. Kde má pak tělo brát sílu? Dodejte mu ji jednou nebo dvěma tabletkami.

Poznejte sílu gravioly

Graviola je rostlina, kterou můžete znát i pod názvy láhevník ostnitý, anona ostnitá či quanabana. Roste v Jižní Americe, má zelené podlouhlé listy a žlutozelené plody, z nichž se vyrábí šťávy a džusy. V Americe ji už dlouhou dobu používají v přírodní medicíně, v současné době se však stala předmětem zkoumání i na jiných kontinentech. Dokonce se spekuluje, že by obsažené látky, annocenové acetogeniny, mohly hrát roli v léčbě rakoviny.

V tradičním léčitelství se graviola používá na snižování krevního tlaku, proti onemocněním parazity, snížení cholesterolu, zlepšení vitality, ale i imunity. Pro správné působení byste ji měli užívat aspoň dva až tři měsíce.

Slupněte 2 kapsle denně a buďte zdraví

Díky výše uvedenému je graviola běžnou součástí doplňků stravy určených na podporu imunity. Společnost Naturvita vyrábí přímo přípravek Graviola Plus, který obsahuje graviolu, vitamín C a zinek. Tato trojice je ideální ochranou buněk proti oxidativnímu stresu, snižuje míru únavy a vyčerpání. Výrobce doporučuje jíst dvě až tři kapsle denně. Pokud na sobě cítíte únavu, berte klidně tři. Jestli vám jde o běžnou prevenci proti podzimním nachlazením, postačí jedna kapsle ráno a druhá večer.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*