Jarní obranyschopnost

Jako každý rok přichází po zimě jaro a jako každý rok je to trochu jiné. Někdy je zima mrazivá, někdy se drží až do dubna, jindy si ani nezaslouží své jméno a vzdává to už v únoru.

Ta letošní se pokusila dohnat svoji reputaci ještě pořádným sněžením aspoň poslední dny v únoru. Pokaždé ale po ní zůstává únava, velká touha po slunci a těšení se na první skutečně jarní teplo.

Někdy je těžké nepřepálit svoje možnosti a s prvním svěžím teplým dnem nevyrazit ven v tričku hned na boso, na zahrádce si nedat studené pivo a nepodlehnout pocitu, že se nás nástrahy brzkého jarního povětří netýkají…

No a taky že nemusejí! Tedy pokud jsme otužilí, odolní, zdraví a silní, krátkodobé prochladnutí nebo všudypřítomné viry a bakterie si na nás nepřijdou.

Posílit nebo nově získat takový skvělý pocit síly, ale hlavně tělo připravit, i když jsme se dosud denně neotužovali ledovou vodou, se dá přirozeně ihned, a to pomocí enzymů, které imunita lidského těla užívá k nastartování obranyschopných procesů při jeho napadení. Lék Wobenzym je směsí pečlivě vybraných enzymů obdobných, jaké užívá náš organismus sám, a jejich dodáním zvenčí zajistíme rychlý start imunity v případě ohrožení. A začít k tomu se studenou sprchou je možné taky hned. Více na www.wobenzym.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*