Jak si dopřát relaxaci a odpočinek pro práci? Wellness procedury jsou zaručeným receptem

Mnozí z nás v dnešní době hledí hlavně na kariéru a vše jí podřizují. To však přináší nedostatek volného času. Tělo pak nedokáže dobře regenerovat, což se časem nutně projeví v nejrůznějších zdravotních potížích. Alespoň několikrát do měsíce byste měli zcela „vypnout“ a dopřát svému tělu patřičný odddech. Osvědčeným receptem jsou wellness procedury.

Moderní wellness v Praze dnes můžete navštívit kupříkladu v podniku Satori Spa. Najdete jej v Karlíně, tedy v samotném centru Prahy. Čeká zde na vás příjemný a plně profesionální personál, jenž vám nabídne celou řadu masáží a dalších wellness procedur. Jaké to konkrétně jsou?

Různé druhy masáží

Podnik Satori Spa, který lze nalézt i jako wellness Praha 8, poskytuje hned několik forem masáží. První je klasická relaxační masáž, při níž se díky dokonalému prokrvení svalů a vaziv odstraní nahromaděná únava z těla. Výborná je rovněž reflexní masáž nohou, která využívá tradičních poznatků o citlivých bodech na chodidlech, kdy při kontaktu s nimi dochází k postupnému odstraňování zdravotních potíží nohou. To jsou jen dvě z mnoha variant masáží, jež na vás v Satori Spa wellness Praha 8 čekají.

Saunování – cesta ke zklidnění a odpočinku

Masáže ale zdaleka nejsou jediným, co si na zmíněném místě v srdci Karlína dopřejete. Skvělým řešením, jak se zbavit únavy a vyčerpání, jsou rovněž sauna a pára. Kromě běžné finské sauny máte možnost si vyzkoušet třeba vulkánovou saunu, která je mimořádně intenzivní a účinná.

Wellness v Praze Karlíně si můžete dopřát kdykoliv. Stačí si jen zajistit konkrétní termín, abyste zbytečně nemuseli čekat, až se na vás dostane řada. Zajištění termínu předem je praktické, o wellness procedury v Satori Spa je každý provozní den velký zájem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*