Inovované filtry do filtračních konvic Brita se postarají o váš zdravý životní styl

Mnoho lidí se v současné době přiklání k aktivnímu trávení volného času a zdravému životnímu stylu. S tím souvisí také konzumace zdravých potravin a nápojů. Aby vaše tělo dostalo dostatek živin, a přitom jste do něho nepumpovali zbytečně škodlivé látky, preferujte potraviny se značkou bio a pijte výhradně čistou vodu bez příměsí látek, které by vašemu organismu neprospěly.

Kvalitní voda od značky Brita

Čerstvě lisované ovocné a zeleninové šťávy, bylinkové čaje, ale i káva, to všechno vyžaduje kvalitní vodu, která je hlavní složkou všech nápojů. Chcete-li svému tělu dopřát to nejlepší, začněte přemýšlet o filtraci vaší kohoutkové vody. Protože ať chcete nebo ne, právě ona je tím nejlepším nápojem pro vaše tělo a i přesto, že v mnoha případech obsahuje látky, které byste v ní úplně nečekali, splňuje všechny hygienické atesty a její kvalita je pečlivě sledována. Nejjednodušší způsob získání kvalitní vody na přímou konzumaci spočívá ve využití filtrační konvice s kvalitním moderním filtrem, který z vody odstraní vše, co v ní mít nechcete. Právě tak fungují inovované filtry do konvic od značky Brita, které lze využít ve filtračních konvicích stejného výrobce.

Voda lehká na dotek i na chuť

Vyzkoušejte filtr Brita Maxtra Hard a Performance a přesvědčte se o tom, že zdravá voda nemusí být drahá. Nejmodernější technologii filtrace vody využijete pro přípravu teplých i studených nápojů, běžnou spotřebu v domácnosti, ale také na přímou konzumaci. Jakmile jednou vyzkoušíte, co dokáže inovovaná technologie značky Brita, nebudete chtít již měnit. Vynikající chutná voda bez obsahu vodního kamene, který by ničil vaše zdraví i přístroje, se stane neoddělitelnou součástí všedních i svátečních dní a poskytne vám dostatečný zdroj tekutin pro dodržování optimálního pitného režimu.

Přivítejte nového člena domácnosti: filtrační konvici

Výběr optimální filtrační konvice je potřeba přizpůsobit počtu členů vaší domácnosti, ale také intenzitě využití. Jestliže chcete filtrovanou vodu používat také na vaření, rozhodně investujte do filtrační konvice většího objemu či si domů pořiďte kvalitní filtrační systém na vodu. Ten zvládne vodou zásobit větší domácnost, ale také středně velkou kancelář.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*