Jak zhubnout? Máme pro vás 4 zaručené tipy!

Bojujete s nadváhou? Pak jsme pro vás připravili článek, ve kterém vám poradíme, jak se nadbytečné váhy nadobro zbavit! Postačí k tomu čtveřice našich tipů.

Upravte své zvyky

Možná máte hubnutí spojené s odpíráním pořádné porce jídla. Proto se vám s největší pravděpodobností dlouhodobě nedaří zhubnout. Hladovění je totiž cesta do pekla. Dejte si raději pět kvalitních jídel, které budou složené z komplexních sacharidů, bílkovin, zdravých tuků, vlákniny a vitamínů (např. rakytník – bohatý na vitamín C). Větší porce a kvalitně složené jídlo navíc podpoří metabolismus. Pokud bude hladovět, vyšlete tím tělu signál, aby ukládalo tuk. Dosáhnete tak pravého opaku.

Posilování a cvičení

Cvičení je účinný nástroj. Bez něj sice dokážete zhubnout, ale půjde to pomaleji. Lidé, kteří cvičí 30 minut čtyřikrát týdně, vykazují o třetinu lepší výsledky. Kombinací pohybu a kvalitní stravy navíc budujete svalovou hmotu. A čím víc svalové hmoty budete mít, tím více budete pálit kalorií. Nebojte se tedy s posilováním začít hned od prvního dne. Ale jen volným tempem, jinak byste si mohli ublížit…

Doplňky stravy

Od doplňků stravy si toho moc neslibujte. Pokud je ale budete používat, mohou vás posunout k vytouženému výsledku. GlukoVital na hubnutí, který tvoří guamár, kromě podpory při hubnutí obohatí vaše tělo o tolik potřebné vitamíny. Navíc snižuje hladinu cukru v krvi, čímž chrání vaše orgány před příliš rychlým opotřebováním.

Studená sprcha

Dát si na konci dne studenou sprchu je velice obtížné. Večer totiž máte pocit, že si zasloužíte trochu té pohody. Pokud se ale dokážete překonat, můžete se těšit z bonusových benefitů. Mezi ty patří rychlejší regenerace, aktivace hnědého tuku (to je ten dobrý) a v neposlední řadě překonání sebe sama. Pokud každý večer překonáte své líné já, brzy si rozšíříte komfortní zónu natolik, že pro vás nebude nic těžkého pravidelně cvičit a jíst zdravě.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*