Chtěli byste raději stonat doma? Nezoufejte

Každý z nás nemá to štěstí, že by byl obklopen fungující rodinou nebo spolehlivými kamarády. V případě nemoci nebo zranění je tak i doprava do nemocnice o to složitější. Kupříkladu pokud budete mít ošklivě zlomenou nohu, ke svému lékaři se jen tak nedostanete. Naštěstí je k dispozici odborná domácí péče a ošetřující lékař pacienta může předepsat i dopravu sanitkou na nejrůznější nemocniční kontroly či rehabilitaci.

Jak se k lékaři dostat snadno?

Sanitka Praha umožňuje dopravu z nebo do zdravotnického zařízení nejen pacientům v domácí péči, ale také všem ostatním, kteří by tuto službu mohli potřebovat. Nemusíte se ovšem bát vysokých poplatků za odvoz, neboť také tato služba může být plně hrazena ze zdravotního pojištění. Platba přes pojišťovnu je ovšem možná pouze v případě, kdy máte v ruce Příkaz k přepravě od svého ošetřujícího lékaře. Pokud tomu tak není, budete muset uhradit poplatek dle stanoveného ceníku.

Nechcete trávit spoustu času v nemocnici?

Nikdo z vás asi nebude nadšený, pokud bude muset nějaký čas strávit v nemocnici. Domácí péče Praha však umožňuje zkrácení této lhůty na absolutní minimum, neboť poskytuje komplexní zdravotnické služby od převazů, až po odběry krve nebo podávání antibiotik.

Domácí zdravotní péče je k dispozici například v těchto městech: 

  • Praze
  • Liberci
  • Brandýse nad Labem
  • Hradci Králové a v mnoha dalších přilehlých městech.

Kdo se o vás postará?

Asi si budete říkat, že takto kvalitně poskytovanou zdravotnickou péči nebude moci provádět jen tak někdo. Agentura domácí zdravotní péče však spolupracuje pouze s těmi nejlepšími zdravotními sestřičkami, případně lékaři, kteří přesně vědí, jak se v daných situacích zachovat. Tím pádem je možné zajistit i nepřetržitou péči u klienta, při níž je vám k dispozici horká telefonická linka 24 hodin denně po 7 dní v týdnu.

Až si příště zlomíte nohu a budete naříkat nad tím, že vás nemá kdo odvézt do nemocnice, zavolejte si agenturu domácí péče. Nejen, že vás dovezou až před dveře vašeho lékaře, ale navíc se o vás i starostlivě postarají.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*