Zlepšete si svůj životní styl a začněte kouřit zdravěji. Jak? Prozradíme vám to!

Na celém světě kouří zhruba 1,3 miliardy lidí. Každoročně na následky spojené s kouřením zemře neuvěřitelných 4 800 000 osob. V České republice se tomuto nešvaru věnuje na 2 300 000 osob. A světe div se – toto číslo rok od roku stoupá. Kouření – ať tu pasivní či aktivní – má za následky celou škálu zdravotních komplikací a nemocí. Od těch srdečně-cévních, přes dýchací, až po respirační. Ušetřena není ani plodnost žen a mužů, jejich psychika či smysly. Pokud vás výše uvedená čísla a informace donutila přemýšlet, zkuste se zamyslet nad tím, jak svůj nešvar omezit nebo s ním nadobro skoncovat. Alternativou ke klasické cigaretě, a zároveň účinným pomocníkem při odvykání, může být cigareta elektronická.

První e-cigareta rozhoduje o úspěchu

Chcete-li s klasickými cigaretami nadobro skoncovat a nahradit je těmi elektronickými, nešlápněte vedle hned při jejich výběru. Pokud s e-cigaretami doposud nemáte žádné zkušenosti, najděte si internetová fóra, kde narazíte na různorodé názory, rady i praktické tipy zkušených vaperů. Nechte si poradit a svou první elektronickou cigaretu vybírejte obzvlášť pečlivě. Velmi důležitá je výdrž baterie, stejně jako její kapacita a možnost snadného dobití.

Jaký e-liquid zvolit?

Úspěch i vaše nadšení z používání elektronické cigarety ovšem ovlivňuje více, než jen správný výběr baterie. O tom, zda budete mít nutkání sáhnout po klasické nikotinové cigaretě, může rozhodovat též e-liquid – náplň, která dodává dýmu e-cigarety typickou příchuť a zároveň je nosným médiem, které má za cíl jediné – vpravit do vašeho těla potřebnou dávku nikotinu. Na našem trhu se setkáte s různými příchutěmi e-liquidů, stejně jako různým obsahem nikotinu. Patříte-li mezi silné kuřáky, sáhněte po silnějších e-lilquidech, které můžete následně vyměnit za slabší.

Víte, jak správně e-cigaretu kouřit?

Spoustu vaperů od dalších pokusů s e-cigaretou odradí přílišná síla HITu, škrábání v krku, protékání e-liquidu nebo další neduhy, jež jsou v drtivé většině důsledkem nesprávné techniky při vapování. Abyste požitek z kouření elektronické cigarety dotáhli k dokonalosti, osvojte si správnou techniku vapování a nedělejte zbytečné chyby!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*