Zdravé bydlení ve jménu ekologických materiálů

Zdravý životní styl je aktuálně v módě a podle všeho ještě dlouho bude. Ten se však neopírá pouze o spokojený život a vhodné stravování, ale také o příjemné bydlení. Naše prostředí na nás totiž působí více, než si mnozí myslí.

main (1)Lidé se snaží co nejvíce přiblížit přírodě, velmi často kvůli tomu změní styl celého interiéru, velmi oblíbený je například feng šuj. Vy však nemusíte mít zdravý pouze interiér, ale i celý dům, tuto možnost nabízí dřevostavby. V domě, který je postavený převážně ze dřeva, se budete cítit skvěle. Nejde zde pouze o výhodu z hlediska materiálu, ale i vlastností a vzhledu. Moderní dřevostavby jsou vysoce luxusní domy, které jsou od pohledu nerozeznatelné od těch zděných.

TIP: Tipy na výběr tepelného čerpadla přehledně na Abeceda-cerpadel.cz

Skvělé výhody dřeva

U moderních dřevostaveb je celá konstrukce z pevných a masivních KVH hranolů a dále pokročilých materiálů, které zajistí skvělou izolaci, odolnost i dlouhou životnost. Pokud byste si chtěli nechat postavit dřevostavbu, u běžných zedníků byste neobstáli. Naštěstí existují specializované firmy, které staví dřevostavby na klíč. Podle referencí i popularity u nás vede zejména firma HP DOMY s.r.o., která buduje dřevostavby Olomouc, bungalovy i velké rodinné domy.

TIP: Tepelná čerpadla nabízí dlouhodobě nejlevnější náklady na teplo.

Dřevo má na celý dům velký vliv, jelikož bude výrazně lehčí, budou i tenčí obvodové stěny, což vám na stejné zastavěné ploše zajistí mnohem více místa, než u běžného zděného domu. Pokročilé materiály se u těchto dřevostaveb projeví velkou úsporou peněz za vytápění, dřevostavby totiž perfektně izolují. Budují se zcela odlišným způsobem, něž zděné domy, jsou postavené nesrovnatelně rychleji a to dokonce v jakémkoliv ročním období. Do dřevostavby se můžete nastěhovat již za 3 měsíce, což je skvělou zprávou pro každého, kdo chce vyměnit své současné nevyhovující bydlení za něco mnohem lepšího.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*