Výstavba automyčky BKF CarWash

Bezkontaktní mytí aut patří k největším benefitům dnešní doby. Díky velkému množství bezkontaktních mycích boxů se podařilo takřka zcela odstranit mytí v obcích u domů, které je škodlivé pro životní prostředí a to nejen tím, co z auta odtéká, ale také chemikáliemi, které jsou při mytí používány.

Bezkontaktní automyčky šetří váš čas

Nové, moderní samoobslužné mycí boxy dnes najdeme takřka všude, většinou mají 3 a více mycích jednotek a délka mycího programu je zcela volitelná. Podle aktuálních potřeb, v závislosti na aktuálním stavu vozu je možné mycí programy dokonce i libovolně kombinovat. Zaparkovali jste pod plačící lípu nebo pod lampu veřejného osvětlení? Pak jistě oceníte možnost opláchnutí aktivní pěnou, která rychle a efektivně odstraňuje veškeré nečistoty. Projeli jste blátem? V tomto případě budete vděčni za vysokotlakou vodní pistoli, která zbaví karoserii vašeho vozu šetrně a rychle veškerých nečistot a to zcela bez rizika vzniku škrábanců. Navíc, kromě údržby vnějšku vozu, můžete věnovat potřebnou péči také jeho interiéru. Výkonné vysavače a tepovače jsou samozřejmostí u většiny bezkontaktních myček.

Využijte své podnikatelské schopnosti

Tušíte v provozu bezkontaktní myčky aut podnikatelský potenciál? Máte dostatečné finanční prostředky, víte o místě, kde automyčka intenzivně chybí a její výstavba by dokázala pozvednout úroveň bydlení? Pak navažte spolupráci s firmou, která se dlouhodobě zaměřuje na výstavbu samoobslužných mycích boxů i portálových myček. Takovou je společnost BKF Carwash, která řeší prodej automyček napříč celou republikou. Ochotně vám poradí se všemi technickými náležitostmi, přidělí vám konzultanta, který vás provede celým procesem výstavby a samozřejmostí je také následný spolehlivý záruční a pozáruční servis a dodávka potřebné chemie. Sami si můžete zvolit, jaké služby bude vaše automyčka nabízet. Výstavba proběhne dle vašich přání a požadavků, a pokud později zjistíte, že byste chtěli služby dále rozšiřovat, i to je možné.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*