Vyčištěním fasády a střechy omladíte dům o několik let

Pokud váš dům působí dojmem, že má už nejlepší léta za sebou, vraťte mu jednoduchým způsobem zašlou slávu zpátky. Neudržovaná fasáda má největší podíl na tom, že budova působí špinavě a vzhledově nepřitažlivě. Jejím vyčištěním dům skutečně prokoukne.

Zbavte se nečistot

Nátěry fasád Liberec v první fázi zbaví omítku nečistot vlivem prachu, sazí, plísní, smogu, mechu a řas. Důsledkem pravidelně nečištěné fasády jsou zkrácení její životnosti a barevné stálosti. V neposlední řadě je třeba zmínit výskyt škodlivých spór, které mají negativní vliv na náš organismus. Jak často čistit zateplenou fasádu? Odborníci se shodují pravidelné péči po 4-6 letech. V opačném případě hrozí znehodnocení fasády, neboť plísně postupně proniknou do polystyrenu.

Jak hloubkové čištění probíhá?

Nátěry fasád Olomouc nejprve aplikují speciální přípravek obohacený o přísady, které fasádu odmastí a dokonale zničí plísně a lišejníky. Poté následuje samotné čištění za použití nízkého tlaku saponátové vody. Jakmile fasáda zaschne, nastříká se na ni hydrofobní roztok zabraňující zadržování vody. Tímto způsobem vznikne protiplísňová ochrana. Zajímá vás, jak dlouho celé ošetření fasády trvá? Rodinný dům zabere 1-2 dny, 8 patrový panelový dům je vyčištěn během 1-5 dnů.

Vraťte domu jeho reprezentativní tvář

Co vše získáte rekonstrukcí a očištěním fasády? Do omítky již nebude zatékat voda, odolá působení škodlivých kyselých dešťů a předejde se jejímu zvětrávání. Též zásadně prodloužíte její životnost, neboť významně oddálíte nutnost větších oprav. Za tajemstvím bezchybného zevnějšku fasády stojí airless technologie, která účelně pracuje s materiálem a barvami. Na povrchu se tak neobjeví bubliny ani jiné deformace. K vyčištění fasády není třeba lešení. Firma si vystačí se zvedací plošinou a horolezeckou technikou. Celý proces se tak významně urychlí a současně jsou ošetřena i těžko dostupná místa.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*