Vestavěná skříň je nutnost pro každou domácnost

Vybíráte novou skříň? Pak už jste si zřejmě prošli tou fází zklamání, že většina volně stojících skříní buď není rozměrově vhodná do vaší místnosti, nebo nenabízí dostatek úložného prostoru pro všechno vaše oblečení. Co s tím? Zapomeňte na volně stojící skříně a pořiďte si skříň vestavěnou, která se přizpůsobí na míru vašemu prostoru i potřebám.

Vestavěné skříně mají celou řadu výhod, a navíc vůbec nemusí být drahé – ušetřit se dá třeba tím způsobem, že si ji necháte zpracovat bez zadní stěny, která je stejně nepotřebná, když skříň stojí u zdi.

Využijte naplno každý roh místnosti

Na rozdíl od volně stojící skříně si můžete vestavěnou skříň nechat přizpůsobit na míru tak, aby se vešla do jakéhokoliv prostoru. Problémem není vestavěná šatna do tvaru písmena L nebo v podkroví, kde není rovný strop. Využijete tedy i výklenky a atypické prostory, jež obvykle zůstávají nevyužité, tím pádem nebudete plýtvat prostorem.

Vy jste přitom součástí celého procesu návrhu. Odborníci s vámi zkonzultují, jaký si přejete materiál skříně, zda toužíte po moderním nebo rustikálním stylu a v neposlední řadě budete mít možnost vybrat si vlastní konfiguraci. Oceníte více prostoru pro zavěšení ramínek, nebo potřebujete spíše police? Vestavěné skříně do ložnice se samozřejmě dají řešit i na půlku, pokud jeden manžel potřebuje víc polic a druhý preferuje zase ramínka. Nic není problém.

Nechte si integrovat osvětlení

Vestavěné skříně nabízí obrovskou variabilitu a dávají vám v podstatě volnou ruku ve výběru. Zvolit si můžete třeba i osvětlení. Nechte si ho zabudovat přímo dovnitř do skříně. A nezapomeňte na zrcadlo. Posuvné dveře vestavěných skříní jsou přímo ideální k umístění zrcadla.

Někteří lidé si nechávají instalovat otevřené vestavěné skříně bez dveří. Toto řešení je však vhodné pouze pro ty, kdo mají opravdový smysl pro pořádek. Většině lidí daleko více vyhovuje, když mohou za svým oblečením naházeným v polici zavřít dveře.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*