Užívejte si módu stylově a s humorem! Co bude vypadat fakt prima?

Mnoho lidí se obléká tak, jak velí módní trendy. Nelichotivým výsledkem této honby za aktuální módou pak někdy bývá, že tak trochu zapadnou v davu a vypadají jako každý druhý. Všichni módní znalci ale už od nepaměti apelují na to, že módní trendy je potřeba citlivě kombinovat s vaším osobním vkusem. Musíte zkrátka prostřednictvím módy vyjádřit trochu té své invence a kreativity.

Nebuďte šedá myš. Usmějte se!

Móda totiž není nuda. Měla by to být přece především zábava, která by měla souznít s vaší osobností. Jedině tak se totiž můžete cítit dobře v tom, co si obléknete. Abyste dodali vašemu outfitu trochu zábavy, k tomu vám mohou dopomoci třeba vtipné ponožky. Vysoké výrazné položky, které dáte na odiv, se přitom staly velkým módním hitem. Je teď jen na vás, nakolik budete originální při volbě vzoru. Takovými ponožkami zkrátka ukážete, že máte smysl pro humor. Ponožky se navíc vyznačují kvalitním provedením, a tak vám dlouho vydrží a jen tak v nich díru neuděláte. Tedy možná díru do světa, to se povést může. Je pak jen na vašem vkusu, zda dáte přednost:

  • Potiskům s vtipnými nápisy
  • Abstraktním vzorům

Ponožky samozřejmě můžou odkazovat také třeba na známé komiksy, mohou se dokonce zabývat problematikou vážných společenských témat. Tu ale dokáží podat natolik vtipně, že celá jejich vážnost bude ta tam.

Stylově do města i do přírody

Když už máte své skvělé ponožky, kterými každého oslníte, určitě nezapomeňte také na další stylové doplňky. Mezi těmi jednoznačně vévodí různé tašky a batohy. Je přitom jedno, zda jdete na výlet, jen tak do města na nákupy nebo se chystáte dát si do těla ve fitku. Pro všechny tyto příležitosti se hodí oblíbený gymsack. Ten je stále velmi trendy a můžete jej nosit s opravdu úžasnými potisky, které umí opět hýřit vtipem. Vak na záda je zkrátka univerzálním pomocníkem, který jen tak z módy nevyjde.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*