Udělejte radost španělským vínem

Jste pozváni na narozeninovou oslavu a lámete si hlavu nad tím, jaký zvolit dárek pro oslavence? Možností, jaký zvolit dárek je nespočet. Dárek můžete vybrat podle zálib oslavence a sáhnout po něčem, co se mu bude hodit například do sportovní výbavy. Vášnivý čtenář jistě ocení žhavou literární novinku do své domácí knihovny, ženy neurazíte kyticí či moderním kousek oděvu nebo blyštivým šperkem, mužům naopak uděláte radost lahví lahodného alkoholového nápoje.

Víno Old Porter jako dárek

Mezi skvostné alkoholové nápoje od nepaměti patří také víno. Z jedné nejmenované ankety vyplívá, že Češi pijí mnohem raději bílá vína než červené. Přičemž v oblibě jsou spíše svěžejší vína než ta sušší. Chcete-li se však oprostit od tradičních konvencí, sáhněte po luxusním španělském vínu Old Porter. Tímto vínem www.oldporter.cz rozhodně neuděláte chybu. Navíc zazáříte už jen tím, že se vyznáte v tom, co je skutečně v současné době v top žebříčku světových vín. Víno Old Porter pochází ze španělské oblasti Montilla – Moriles. Pro tuto vinařskou oblast jsou typická sladká vína, jenž se vyrábí z odrůdy Pedro Ximénez. K jedněm z nejproslulejším sklepům patří vinařský sklep Bodegas Perez Barquero. Toto vinařství bylo založeno před více než sto lety a pochází z něj, jak skvostná sladká, tak suchá vína. Své chuti vděčí tato vína především díky jedinečným podnebním podmínkám v Andalusii. Vinařství bylo v minulosti ohodnoceno celou řadou mezinárodních ocenění i medailí.

Udělejte si radost španělským vínem

Víno Old Porter se vyrábí hned ve třech provedeních. Ženy si hned při prvním ochutnání zamilují sladké růžové víno na bázi odrůdy Pedro Ximénez vyrobený speciální a jedinečnou technologií Rose. Pro toto růžové víno je charakteristická barva s jasnými odlesky s vůní nazrálých malin a brusinek. Hřejivé tělo s komplexním aroma sušeného ovoce se snoubí s jemnou kyselinkou a delikátní sladkostí. Víno je vhodné jako aperitiv před konzumací jídla i jako digestiv po slavnostní večeři či obědě. Víno je osvěžující s kostkami ledu. Sáhnout po něm můžete především při konzumaci sladkých pokrmů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*