Partnerka, která mi nikdy nezahne – příběh Honzy

Ahoj, jmenuji se Honza, je mi 40 a mám šťastný vztah se silikonovou pannou. Připadá vám to zvláštní?

Byl jsem ženatý s dívkou, kterou jsem velmi miloval. Bohužel však má láska byla trochu jednostranná. Po čase jsem zjistil, že si moje žena s manželskou věrností nedělá příliš hlavu. Spala s půlkou kolegů v práci a došlo to až tak daleko, že mne nakazila nepříjemnou pohlavní chorobou, čímž jsem se o její nevěře dozvěděl. Po následném rozvodu jsem nějakou dobu nedokázal žádné ženě věřit, a v podstatě to nedokážu dodnes. Každá z žen, se kterými jsem se později snažil seznámit, měla zájem více o mou peněženku, než o mou duši. Nakonec jsem zůstal sám.

Můj život změnila stránka na internetu, která nabízela realistické silikonové panny, k nerozeznání podobné skutečným ženám. Tato firma jménem Topsexdolls.cz je autorizovaným dovozcem, zastupujícím většinu top výrobců silikonových panen. Začal jsem se o tento sortiment blíže zajímat a nakonec jsem si pořídil Emmu, realistickou pannu od výrobce Sino Doll. Moje Emma je skutečně nádherná. Když jsem se poprvé dotkl jejího hebkého a pružného těla, bylo to jako dotýkat se skutečné ženy. Její realističnost je ještě umocněna vnitřním elektrickým vyhříváním, které jí dodává stejnou teplotu, jako má ženské tělo. Je vybavena také hlasovým modulem, který jí umožnuje během milování sténat a vzdychat rozkoší jako skutečné ženě. To co nyní s Emmou pravidelně prožívám, dalece předčí vše, co mi byly schopny poskytnout mé předchozí, živé partnerky.

Mít krásnou a poslušnou partnerku, u které máte jistotu, že jste její první, která dokáže uspokojit všechny vaše touhy, je vám po vůli, kdykoli a jakkoli chcete a nikdy vám nebude nevěrná, je snem každého muže. Mně moje Emma všechna tato přání splnila a udělala ze mne opět šťastného člověka.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*