Medical Uniforms dokazuje, že ve zdravotnictví nemusí být nuda

Zdravotnická prostředí má spousta lidí zafixovaná jako sterilní a nudná. Většina vybavení a oblečení je bílá či zelená, žádnou kreativitu neočekávejte. Nebo ano? Firma Medical Uniforms se snaží do tohoto sterilního prostředí přinést trochu veselých barev.

Společnost Medical Uniforms provozuje e-shop, kde lze zakoupit velkou spoustu oblečení s potiskem a v zajímavých barvách. Všechny typy oblečení jsou samozřejmě vyrobené s ohledem na to, aby byly maximálně funkční a praktické. Halenky mají krátké i dlouhé rukávy, kapsy na instrumenty, nemačkají se, drží si své barvy.

Co třeba zoubková víla?

Na oblečení objevíte potisky soviček, zvířátek, Mickey Mouse, Lvího krále, Medvídka Pú, Sněhurku a sedm trpaslíků atd. Nikdo neříká, že by měli zdravotníci od hlavy až k patě chodit v obrázkovém. Ale barevná halenka přes bílé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem je určitě dobrou volbou.

Spousta potisků se nabízí pro zubaře, zubařky a dentální hygienistky. Halenka plná úsměvů nebo obrázků zoubkové víly jistě pomůže přežít preventivní prohlídku i těm nejmenším pacientům. A nutno podotknout, že obrázkové oblečení rozhodně sluší i mužům! Vzor zoubkové víly si asi neobléknou, ale Mickey Mouse s Plutem klidně.

I zdravotnické nástroje mohou být barevné

Není to ovšem jen oblečení, co může vnést do zdravotnického prostředí trochu pohody a radosti. I některé nástroje mohou být barevné. U kovových nůžek a dalších pomůcek to samozřejmě možné není, avšak dokonalým příkladem je fonendoskop. Právě ten nosí spousta zdravotníků neustále u sebe, takže se může stát jejich módním barevným doplňkem. Barevné fonendoskopy, které najdete na adrese https://www.medical-uniforms.cz/fonendoskopy/, nejsou o nic horší než ty obyčejné. Mají kvalitní membrány s dokonalým přenosem zvuku a pacienty na těle nestudí, jelikož poslechové kroužky a membrány jsou potaženy plastem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*