Látkové rolety

By: Ben Hosking

Optimální řešení pro všechny, kdo pátrají po té správné roletě, je konečně tady. Že jste nikdy neslyšeli pojem látkové rolety? Právě teď je vhodná chvíle to napravit.

Látkové rolety vlastně nejsou žádnou novinkou na našem trhu, nicméně teprve nyní se začínají opravdu prosazovat v českých domácnostech. A není divu, praktické, jednoduché a elegantní řešení v moderním designu potěší opravdu každého milovníka útulného domova. Od této chvíle se k vám již nedostanou zraky všetečných sousedů, na rozdíl od příjemných slunečních paprsků, pro něž jsou rolety propustné.

Látkové rolety lze nainstalovat jak do interiéru, tak do exteriéru, podle požadavků architekta, investora, případně na přání zákazníka. Jestliže nemáte s podobnou oblastí zkušenosti, můžete své požadavky plně svěřit do rukou odborníků a ti vám látkové rolety pochopitelně nainstalují. Jedním ze spolehlivých dodavatelů a špičkový lídr na trhu látkových rolet je firma Diamond design, která otevřela své showroomy již ve čtyřech městech v Čechách a na Moravě a to v Praze, Brně, Zlíně a Velké Bíteši.

Na internetových stránkách společnosti naleznete podrobnou mapku, jak se do pobočky dostat, takže je jen na Vás, kterou z nich si vyberete podle vašich geografických možností. Tamější profesionální tým vám ochotně poradí a umožní si jednotlivé materiály, vzory a barvy látkových rolet prohlédnout nebo osahat a zodpoví vám všechny případné otázky. Látkové rolety jsou ideální volbou pro každého; vy si jen vyberete, jak konkrétně je instalujete do bytu nebo domu, možností máte vskutku nespočet přesně podle vašeho vkusu.

1 komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*