Koupě imitace parfému vás přijde levněji než značkového výrobku

Všichni lidé mají svou nenapodobitelnou vůni, která někoho může učarovat, jiného naopak odpudit. Pokud chcete, aby se druhá možnost stávala jen zřídkakdy, ideálně nikdy, měli byste si nakoupit dostatečně velkou zásobu parfémů.

Nemusí se za všech okolností jednat o něco extra. Konec konců, i imitace mohou nabídnout vysokou kvalitu, ovšem za rozumnou cenu.

Originály jsou moc drahé

Asi každý zná parfémy světoznámých značek, jako jsou Chloe, Chanel nebo Hugo Boss, ale ne každý je má ve své koupelně. Nejde totiž o nic levného. I malá balení takovýchto vůní mohou člověka přijít na pěkných pár stovek, případně dokonce tisícovek. Úplná špička je pak ještě o dost dražší.

Nemusíte ovšem kupovat pouze ty nejlepší značky, případně se spokojit s nějakou bezvýznamnou voňavkou za pár korun. Existuje i zlatá střední cesta v podobě imitací. Kopie značkových parfémů jsou ve většině případů přesnými napodobeninami známých i méně známých vůní s tím rozdílem, že jsou k mání za velice solidní peníze.

Jak je to možné?

Vyrobit parfém není vůbec drahé. Hodně v tomto případě jde o značku. Čím věhlasnější jméno mají flakony na parfémy na svém štítku, tím více stojí. Vytvořit však kvalitní vůni jde poměrně snadno.

I když nám často reklamy tvrdí opak, většina parfému se vyrábí víceméně ze stejných surovin, jen se mění jejich množství. Stačí tedy znát recept a vůně světové úrovně je na světě bez větších nákladů.

Je z čeho vybírat

Imitací existuje skutečně mnoho druhů, takže se nemusíte obávat, že si nevyberete. Navíc je po kopiích značkových parfémů tak velká poptávka, že se na trhu dnes na denně objevují nové kousky.

Chcete-li vonět jako hollywoodské hvězdy, ale zároveň příliš neutrácet, zkuste to s imitacemi. Jsou stejně dobré, jen vám tolik neodlehčí peněženku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*