Kam na dovolenou v březnu? No přece do Rakouska

Rádi byste si dopřáli na konci letošní zimy pohodovou dovolenou v Rakousku? Tato na jih od našich hranic nacházející se země má svým návštěvníkům co nabídnout a není proto divu, že Vás láká právě zde prožít týdenní dovolenou nebo prodloužený víkend. Ubytování můžete hledat zde www.firmanazazitky.cz/ubytovani-rakousko/.

Dopřejte si lyžovačku v Rakousku

Rakousko je zemí, která poskytuje jedinečné podmínky k prožití dovolené plné nevšedních zážitků. V Rakousku se můžete kochat romantickou přírodou nebo si užít do sytosti poznávání kulturních i historických pamětihodností. Necháte-li se zlákat dovolenou v rakouských Alpách, dostanete skvělou příležitost zalyžovat si na perfektně upravovaných sjezdovkách. Alpy jsou pokryty obrovským množstvím upravených sjezdovek, na nichž si zimních radovánek užijí, jak malí, tak velcí lyžaři. Do Rakouska rádi přijíždějí nejen zkušení lyžaři, ale také ti, kteří by se rádi tento zimní sport naučili. Do Rakouska rozhodně však nemusíte přijet pouze sjíždět kopce na sjezdovkách nebo snowboardech. V okolí ski-areálů se nachází totiž také dostatek cest pro běžkaře. Váháte-li kam na dovolenou v březnu, pak u relaxačního pobytu v Rakousku toho není třeba. Ať už se rozhodnete pro zimní dovolenou ve Štýrsku, Salcbursku nebo třeba Tyrolsku, nikdy nemůžete udělat krok stranou.

Rakousko nadchne také milovníky historie a kultury

Během eurovíkendu v Rakousku však nemusíte strávit veškerý čas pouze v horských střediscích. V Rakousku se nachází řada zajímavých míst k navštívení, které si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Za jedno z nejkrásnějších rakouských měst je považováno město Salcburg, kde se narodil světoznámý umělec Wolfgang Amadeus Mozart. Dech beroucí je zejména pohled ze středověké tvrze na staré salcburské město plné historických budov a památek. Zklamaní nebudete odjíždět ani z Grazu, Innsbrucku nebo z Hallstattu. Samozřejmě by bylo velkou chybou zapomenout na hlavní město Rakouska Vídeň.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*