Jaké mikiny na zip jsou mezi muži nejoblíbenější?

V šatních skříních mužů po celém světě panuje shoda v mnoha kouscích oblečení. Snad je to tím, že muži většinou až tak neřeší vzhled, a oblečení si kupují hlavně na základě toho, jestli jim sedí a je praktické a pohodlné. Stejně tak je tomu i v případě mikiny na zip. Připravili jsme si pro vás nejoblíbenější pánské mikiny se zapínáním na zip. Schválně, jestli byste je našli také ve skříních ve vaší domácnosti.

Mikiny na zip ve sportovním stylu

Asi každý muž se považuje za sportovce. Není tedy divu, že velká část šatníků mužů je zaplněna oblečením právě sportovního stylu a střihu. Sportovní mikiny na zip mají několik výhod. Například tu, že byť jsou prvotně určeny k nošení při sportovních aktivitách, bez výčitek si je můžete obléci i do města. Tyto mikiny navíc disponují několika praktickými fígly. Ty zajišťují ideální podmínky ke komfortnímu nošení jak při sportování, tak v rámci aktivit každodenního života.

Inspiraci můžete čerpat třeba v internetovém obchodě na následujícím odkazu https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-mikiny-811.html. Vybrat si můžete model bez kapuce nebo s dvojitou či zesílenou kapucí s okrajovým tunýlkem, kterým je provlečený tkaloun pro případ, že byste si kvůli větru či chladu mikinu potřebovali stáhnout těsně k obličeji. Spodní lem a lemy kolem zápěstí jsou pružné, aby se pod ně nedostala zima.

U sportovních modelů profesionálnějšího provedení ale najdete například i odvětrávací průduchy v podpaží. Sportovní střihy mikin dále mívají kapsy buď v oblasti boků, nebo z vnitřní strany. Obvykle jsou ale opatřeny zapínáním, nejčastěji drobným zipem. To z důvodu bezpečnosti. Aby se vám nikdy nestalo, že při sportování vytratíte klíč od bytu nebo třeba platební kartu, kterou jste si s sebou vzali, abyste si po cestě domů z ranního běhu mohli koupit snídani.

Dávno neplatí, že mikina patří jen na hřiště nebo do parku

Na rozdíl o takzvaných hoodies, tedy mikin, které jsou bez zapínání a přetahují se přes hlavu, jsou mikiny na zip často vhodné i k nošení na trochu formálnější či společenštější místa, než je hřiště nebo park. Záleží na volbě barvy, potisku, vzoru a střihu. Pokud jste jedni z těch, kteří ocení trochu elegance a designu i u své mikiny na zip, zaměřte se při jejím výběru na několik detailů. Do města, na pochůzky po úřadech a v mnoha případech i na rande nebo do zaměstnání se nemusíte stydět obléci mikiny v tlumených barvách bordó, námořnické modré, šedé, černé, béžové, ale třeba i hořčicově žluté nebo tmavě fialové.

K výše zmíněným příležitostem volte raději mikiny bez kapes. Výjimkou může být drobná nenápadná kapsička na prsou. Věnujte pozornost také vzorům. Zatímco velkým potiskům se v případě elegantní mikiny na zip raději vyhněte obloukem, vzory si dovolit můžete. I tady ale platí, že méně je více. Vybírejte proto z jemných a ne příliš výrazných motivů, jako jsou drobné geometrické tvary, puntíky či proužky. Z designových prvků a aplikací pak doporučujeme mikiny na zip se záplatami na loktech či decentním prošitím látky v oblasti ramen.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*