Doplňky stravy pomohou od únavy, vyčerpání a posílí imunitu

Lidské tělo funguje správně jen v případě, že se o něj dobře staráme. V teplejším období roku lze posílit imunitu pojídám čerstvého ovoce a zeleniny. Ti, kteří mají vlastní zahrádku, jsou vítězové. Ale co v zimě? I když popíjíme bylinkové čaje s medem a zázvorem, mnohdy to nestačí. V tomto případě pomohou doplňky stravy, které posilní organismus. Ten pak odolává nemocem, jako jsou chřipka a nachlazení.

Myslete na své zdraví

Cítíte se unavení a vystresovaní? Rádi byste posílili svůj organismus proti nemocem? Dopřejte si doplněk stravy ECHINACEA 500 plus, který obsahuje extrakt z třapatky nachové, reishi a vitamín C. Toto složení je klíčové pro imunitu. Echinacea je důležitým prvkem, jenž bojuje s nepříjemnými vlivy ohrožujícími obranný systém. Rovněž má antibakteriální a antivirové účinky, hojí rány a čistí krev. Pomáhá po rekonvalescenci z nachlazení, léčí chronickou bronchitidu, ženské pohlavní orgány, prostatu i zánět středního ucha. Dokáže si poradit s plísňovým onemocněním.

Reishi a vitamín C

Nedílnou součástí doplňku stravy ECHINACEA 500 plus je celosvětově známá houba reishi. Lze ji považovat za jedno z nejstarších léčiv. V Číně se jí přezdívá „božská houba nesmrtelnosti“. Reishi podporuje harmonickou imunitní obranu organismu. Obsahuje nespočet polysacharidů, antioxidantů, enzymů a vlákninu. Odborníci uvažují o tom, že snad může pomáhat při problémech s pamětí. Zázračná houba je často kombinována s vitamínem C. Společně se zinkem přispívá vitamín C k normální funkci imunity a odhání stres, únavu i vyčerpání. Lze zmínit také antioxidační účinky, zajištění pružnosti cév a kostí, pomoc od paradontózy či regenerační podporu.

Pokud trpíte únavou a vyčerpáním, dopřejte svému organismu produkt ECHINACEA 500 plus. Zakoupíte ho v e-shopu Gigalékárna.cz. Myslete na své zdraví především v mrazivých dnech roku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*