Dárkový poukaz na wellness pobyt

Luhačovice jsou městem, které se nachází ve Zlínském kraji. Na podobu slavných lázní měli vliv především architekti Dušan Jurkovič, Emil Králík a Oskar Poříska.

Vydejte se za krásami Luhačovic

Nejcennější budovou lázní je pak Jurkovičův Janův dům. Do města se na několika dalších místech otiskl rukopis jeho svérázně pojaté secese, která v sobě nese prvky lidové architektury. V budoucnu se snad dočká jeho dílo i toho nejvyššího ocenění v podobě zapsání seznamu kulturního dědictví UNESCO. V Luhačovicích a okolí se zachovala i folklórní tradice. A v neposlední řadě potěší mírně zvlněná krajina i vyznavače turistiky, jak pěší, tak i na kolech.

Krásné prostředí tak přímo láká k odpočinku. A tím nejlepším místem se pro vás zcela jistě stane wellness & spa hotel Augustiniánský dům. Nyní si můžete navíc vychutnat exkluzivní víkendový wellness pobyt v délce trvání dvou nocí. V jeho rámci na vás čekají nejen relaxační procedury v hotelovém spa centru, ale také speciální obědové menu v hotelové restauraci Symfonie. Odpoledne můžete svůj odpočinkový rituál zakončit i občerstvením v lobby baru.

Objevte moc wellness balíčků

Celý balíček zahrnuje ubytování dvou osob po dobu dvou nocí. K dispozici je dvoulůžkový pokoj. Typ pokoje si můžete zvolit dle svého vkusu od pohodlně vybaveného classic přes luxusní apartmá. To nabízí velkorysý prostor s elegantně řešenou prosklenou koupelnou a vstupem na terasu, která je nádherná zejména v letních měsících. Strop apartmá díky prosvětlení zajišťuje výhled přímo na hvězdnou oblohu. Je tak ideální pro trávení romantických chvilek ve dvou.

Čeká vás a vašeho partnera výročí svatby či seznámení? Hledáte ideální dárek pro rodiče nebo prarodiče, kteří brzy oslaví kulaté výročí společného soužití? Dárkový poukaz právě na víkendový wellness pobyt v hotelu Augustiniánský dům je tím pravým překvapením. Pobyt můžete čerpat jak v průběhu víkendů, tak si ho naplánovat podle vlastních možností kdykoli ve všední den.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*