Chybí vám omega-3 mastné kyseliny? Vsaďte na doplňky stravy

Nedostatek omega-3 mastných kyselin se týká hlavně veganů a vegetariánů, avšak může potrápit i osoby konzumující konvenční stravu. Víte, jak se jejich deficit projevuje, případně jak s ním bojovat? Poradíme vám!

Problémy se srdcem i sníženou imunitou

Omega-3 mastné kyseliny hrají v životě člověka velmi důležitou roli. Jejich nedostatek může vést k celé řadě zdravotních komplikací, a to od těch méně závažných až po ty, co mohou ohrozit na životě. Nedostatek těchto látek se projevuje například špatnou koncentrací a zhoršením paměti, což se negativně odrazí na výsledcích ve škole, anebo v práci. Dalším častým ukazatelem bývá snížená imunita, takže dotyčnou osobu jen venku “ofoukne” a hned leží doma s chřipkou.
Mezi závažnější dopady nedostatku patří potíže se srdcem, deprese a sklony k různým kloubním onemocněním. Omega-3 mastné kyseliny naleznete nejčastěji v mořských rybách, tudíž je zřejmé, proč na jejich nedostatek trpí právě lidé, co nekonzumují maso a vyváženou stravu. Na akutní řešení problému jsou ideální doplňky stravy, jako například přípravek Omega 3 vegan

Zdraví a krása jdou ruku v ruce

Pamatujte si, že pokud lidský organismus dlouhodobě strádá, chybí mu důležité vitaminy a minerály, projeví se to na člověku po všech stránkách. Kromě různých zdravotních obtíží bude trpět i pleť a vlasy. Produkt Omega 3 vegan dokáže do těla doplnit chybějící látky, vrátit chybějící chuť do života, a navíc je vhodný i pro vegetariány. 

Ptáte se, kde jej můžete zakoupit? Omega 3 vegan a další přírodní produkty nabízí eshop Gigalékárna.cz. Na jediném místě máte možnost zakoupit celou řadu produktů a doplňků stravy, které jsou čistě přírodního původu, za příznivé ceny. Neberte své zdraví na lehkou váhu, jinak toho později budete litovat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*