Chybí vám omega-3 mastné kyseliny? Vsaďte na doplňky stravy

Nedostatek omega-3 mastných kyselin se týká hlavně veganů a vegetariánů, avšak může potrápit i osoby konzumující konvenční stravu. Víte, jak se jejich deficit projevuje, případně jak s ním bojovat? Poradíme vám!

Problémy se srdcem i sníženou imunitou

Omega-3 mastné kyseliny hrají v životě člověka velmi důležitou roli. Jejich nedostatek může vést k celé řadě zdravotních komplikací, a to od těch méně závažných až po ty, co mohou ohrozit na životě. Nedostatek těchto látek se projevuje například špatnou koncentrací a zhoršením paměti, což se negativně odrazí na výsledcích ve škole, anebo v práci. Dalším častým ukazatelem bývá snížená imunita, takže dotyčnou osobu jen venku „ofoukne“ a hned leží doma s chřipkou.
Mezi závažnější dopady nedostatku patří potíže se srdcem, deprese a sklony k různým kloubním onemocněním. Omega-3 mastné kyseliny naleznete nejčastěji v mořských rybách, tudíž je zřejmé, proč na jejich nedostatek trpí právě lidé, co nekonzumují maso a vyváženou stravu. Na akutní řešení problému jsou ideální doplňky stravy, jako například přípravek Omega 3 vegan

Zdraví a krása jdou ruku v ruce

Pamatujte si, že pokud lidský organismus dlouhodobě strádá, chybí mu důležité vitaminy a minerály, projeví se to na člověku po všech stránkách. Kromě různých zdravotních obtíží bude trpět i pleť a vlasy. Produkt Omega 3 vegan dokáže do těla doplnit chybějící látky, vrátit chybějící chuť do života, a navíc je vhodný i pro vegetariány. 

Ptáte se, kde jej můžete zakoupit? Omega 3 vegan a další přírodní produkty nabízí eshop Gigalékárna.cz. Na jediném místě máte možnost zakoupit celou řadu produktů a doplňků stravy, které jsou čistě přírodního původu, za příznivé ceny. Neberte své zdraví na lehkou váhu, jinak toho později budete litovat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*