Bezkontaktní myčka zaručí komfortnost všem řidičům

Léto představuje období, kdy je na silnicích vidět mnohem více řidičů než v jakémkoliv jiném ročním období. Ti chtějí nejen pokud možno nerušenou cestu na silnicích bez dopravních nehod a poruch vlastních vozidel, ale také mít možnost dopřát svým čtyřkolovým oblíbencům plný servis. Ten jim můžete nabídnout také Vy v případě, že se rozhodnete pro pořízení bezkontaktních automyček BKF CarWash. Ty byly přednostně vyvinuty pro lokality s nízkou až střední intenzitou mytí. Těmi jsou myšleny zejména venkovské provozovny či provozovny u prodejen. Je možné je použít také jako doplňky čerpacích stanic, stanic technické kontroly či pneuservisů.

Bezkontaktní myčka by měla být součástí všech moderních zařízení tohoto typu, které myslí přednostně na komfortnost a pohodlnost svých klientů. Bezkontaktní myčky od BKF CarWash disponují šesti mycími programy, které se postarají o veškerou očistu vozidel od základního mytí přes voskování až po bonusový postřik ráfků. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete zde bkfcarwash.cz.

Nabídka BKF CarWash je plně vybavena ocelovou konstrukcí se střechou. Společnost BKF CarWash poskytuje klientům také možnost platby kartou. Nebudete tedy muset více hledat drobné po kapsách či řešit rozměnění finanční částky, abyste mohli zaplatit za použitou službu. Bezhotovostní platba je stále více trendem nejen v západních státech, ale dostává se čím dál tím více do popředí také u nás. Pro majitele služebních vozidel připravila firma BKF CarWash věrnostní program. Použít můžete rovněž vzdálenou správu automyčky a dohled přes internet.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*