Problémy s erekcí řešte včas. Jaké jsou možnosti léčby?

Potížemi s erekcí trpí stále větší procento mužů i v nižším věku. Jde o problémy, které jsou spojené také s nedostatečnou chutí na sex nebo s předčasnou ejakulací. Jejich příčiny mohou být dvojího charakteru. Ty první jsou psychologického rázu, kdy se může jednat o nízké sebevědomí nebo stres v práci.

Ty druhé jsou pak fyziologického původu a hovoříme zejména o problémech s cévním systémem. Problémy s cévami si pak můžeme způsobit nejčastěji nesprávnou životosprávou. Zde patří jak nezdravé stravování, tak také kouření a holdování alkoholu. Zúžení cév má pak vliv také na nedostatečné prokrvení penisu a jeho topořivých tělísek.

Jak je to s Viagrou a jejími alternativami?

Počáteční problémy mohou být slabší erekce. To pak často vede také k psychickým problémům z neschopnosti uspokojit partnerku a muž se tak dostává do jakéhosi začarovaného kruhu. Pomoci samozřejmě mohou léky. Je jimi třeba dobře známá modrá pilulka. Účinky Viagry nastupují po jejím užití na dobu 4 až 6 hodin. Je zde ovšem řada vedlejších účinků, které jsou s užíváním tohoto léku spojené. Jsou to třeba:

  • Modré vidění
  • Bolesti hlavy
  • Zažívací potíže
  • Infekce močových cest

Drobné problémy takto drasticky tak asi není vždy nutné řešit, zejména v mladém věku. Viagra je hlavně lékem, který je na předpis. Možná jste se v této souvislosti mohli dostat k informaci o léku Kamagra. Pokud se ptáte, co je to Kamagra, tak se jedná vlastně o substitut modré pilulky. Obsahuje totiž rovněž látku sildenafil, která pomáhá rozšiřovat cévy. U nás je však tento lék nelegální a na volném trhu či při online prodeji se můžete setkat pouze s padělky.

Přírodní cesta jako první pomoc

Možná existence padělků platí také pro online prodej Viagry. Nejedná se o oficiální prodej, který je pouze na předpis, a rozhodně nedoporučujeme něco takového objednávat a kupovat. Můžete si poškodit zdraví. Takže zkuste nejprve vsadit na některé z přírodních preparátů obsahujících kotvičník zemní.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*