Co nám může nabídnout Essox půjčka?

Přemýšlíte nad půjčkou a rozhodujete se nad tím, jestli zvolit bankovní nebo nebankovní úvěr? My doporučujeme rozhodně ten bankovní, a to pro řadu výhod, které s ním mohou být spjaté. Pokud budeme konkrétní, tak ideálním příkladem může být Essox půjčka. Ta je samozřejmě spjatá jak se segmentem spotřebitelských úvěrů, kdy nám umožní toto:

Rozhodně to ale není jedinou možností, jelikož pokud nad penězi uvažujeme, je třeba vědět, že dalším dobrým produktem je i klasická půjčka, která nese název „Bezpečná půjčka“. Základní charakteristiku najdeme už na samotném webu společnosti, a zní takto: „Nabízíme Vám možnost získat výhodnou hotovostní půjčku na cokoliv. Peníze můžete použít na nákup nových spotřebičů do domácnosti, sportovního vybavení nebo čehokoliv, o čem sníte. Je jen na Vás, co si za ně pořídíte.“

Jaké má Essox půjčka hlavní parametry?

Pokud se podíváme na několik základních parametrů, které může tento typ půjčky mít, je samozřejmě třeba začít u toho nejdůležitějšího, a to jsou částky, které lze získat. V tomto směru se připravme na to, že je k dispozici suma začínající na částce 15 000 Kč, přičemž možné maximum je i neméně zajímavých 200 000 korun českých. Tyto částky jsou samozřejmě dostupné nejenom pro běžné fyzické osoby, které pracují, ale stejně tak jsou částky vhodné také pro osoby samostatně výdělečně činné, stejně jako pro podnikatele.

Pokud se pro půjčku rozhodneme, je samozřejmě třeba ji kombinovat také s termínem splatnosti. Ten může být v rozmezí od 6 do 84 měsíců, což odpovídá také konkrétnímu počtu splátek, které budeme muset uhradit. Samozřejmě samotné vyřízení proběhne rychle a jednoduše, bez jakýchkoliv poplatků.

Co je třeba splnit pro získání? 

Pokud je právě klasická Essox půjčka tím produktem, který si chceme vzít, je určitě dobré vědět i to, co musíme splnit. Nemusíme se však bát jakýchkoliv složitostí, jelikož v tomto směru stačí pouze dva doklady totožnosti a také potvrzení příjmů. A to buď od našeho zaměstnavatele, nebo potvrzení spojené třeba s naším daňovým přiznáním, což se týká právě podnikatelům. Dále už j třeba pouze kontaktovat poradce u Modré pyramidy, jelikož právě tato instituce tuto půjčku klientům nabízí. A to jako formu neúčelové půjčky, určenou pro klienty Komerční banky.

Jaké jsou hlavní výhody? 

K půjčce se ale váže i několik výhod. Mezi ty hlavní patří to, že samotné vyřízení proběhne bez poplatků za vyřízení, stejně jako se není třeba bát žádných měsíčních poplatků. Zdarma navíc každý klient dostává i výhodné pojištění schopnosti úvěr splácet, stejně jako lze získat i procentní slevu z úrokových sazeb, a to pokud splníme požadavky v rámci obchodních podmínek.

KW: Essox půjčka, půjčka pro podnikatele, půjčka pro zaměstnance, půjčka do 200000 Kč, půjčka bez poplatků

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*