Bonaloka – záruka zdravého životního stylu

Při pohledu na statistiku kardiovaskulárních onemocnění a jiných civilizačních chorob, která dává údaje o jejich neustálém nárůstu, napadá mnohé z nás otázka, “ co víc udělat pro své zdraví? “ Náš e-shop myslí především na zvýšení zdravotní situace populace. Zabýváme se prodejem takzvaných superpotravin, neboli přírodních antioxidantů. Nevíte, co si máte pod tímto pojmem představit? Jedná se o suchou řasu s 5% obsahem astaxanthinu, jež působí blahodárně na lidský organizmus a napomáhá celkové detoxikaci těla. Řasy se užívá velmi malé množství, takže balení o 20 gramech hmotnosti vám při každodenním užívání vydrží i několik měsíců. Navíc tento produkt napomáhá ke snížení cholesterolu přírodní cestou. Veškeré složky v ní obsažené neobsahují žádné toxiny, alergeny, ani lepek a jsou proto tělu velmi prospěšné.

Astaxanthin – karotenoid v jiné podobě

Při pohledu na naše srovnání antioxidačních účinků jednotlivých potravin uvedených na stránkách, zjistíte, že astaxanthin obsahuje mnohonásobně větší množství, než například rajče, banán, špenát, brokolice, anebo tolik opěvovaný zázvor. Tato řasa dělá z obyčejných potravin superpotraviny napomáhající celkovému omlazení organizmu. V přírodě jej můžeme najít například v řasách, krevetách, humrech, lososech, či v peří plameňáků. Typické pro tyto organizmy je zbarvení do oranžova až červena, podle toho, kolik obsahují astaxanthinu. Tento zdraví prospěšný prvek byl celou řadou studií prokázán coby nejsilnější přírodní antioxidant. Má blahodárné účinky na kardiovaskulární systém, oči, správnou funkci mozku a svalů. V našem internetovém obchodě najdete tolik oblíbené astaxanthin tobolky za rozumnou cenu a v praktickém balení 20 gramů.

Přírodní antioxidanty zlepšují kvalitu života

Vinou nesprávného životního stylu čelí spousta z nás celé řadě nemocí a zdravotních komplikací. Díky našim výrobkům, podporujících detoxikaci organismu, máte možnost vytvořit si například dokonalé potraviny na snížení cholesterolu, přípravky na posílení imunity, anebo s naší pomocí si vyrobit vlastní omlazující krém. K tomu vám postačí pouze váš oblíbený krém, malá kapka olivového oleje a velmi malé množství suché řasy s obsahem astaxanthinu. Takto vylepšené omlazující krémy vám poskytnou dokonalou hydrataci a luxusní péči. Astaxanthin je ale také výborným prostředkem na zvýšení výkonnosti a vytrvalosti při sportovních aktivitách a zároveň minimalizuje poškození svalů zapříčiněné cvičením. Neváhejte zhlédnout naše stránky a vytvořit si s naší pomocí opravdu účinné krémy proti vráskám. Zaručujeme vám, že okolí bude ohromeno z vašeho čerstvě nalezeného elixíru mládí.

1 komentář

  1. Měla jsem možnost vyzkoušet doplněk stravy Algastin s obsahem astaxanthinu a musím říci, že je opravdu účinný. Delší dobu se potýkám s oslabenou imunitou a nic mi nepomohlo jako tento doplněk, po kterém se cítím mnohem lépe. Stejné zkušenosti má i moje maminka.

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*