Veďte Vaše děti k plavání již od kojeneckého věku

Hledáte zájmovou aktivitu pro Vás a Vaše dítě, která by Vám přinášela potěšení z pohybu i možnost začlenění se mezi ostatní maminky s dětmi? Vyzkoušejte plavání kojenců, které je vhodné pro děti od půl roku do tří let. Kurzy probíhají v moderním prostředí v Praze 6. Již nyní se můžete přihlásit do jarního kurzu, který bude probíhat od dubna do června. Bazén splňuje veškeré hygienické normy a voda v něm dosahuje 36 – 37°C. Navíc výuka se uskutečňuje pod vedením akreditovaných lektorek.

Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje začít již od narození v podobě domácího vaničkování. Právě v tomto období je dítě na vodu zvyknuto z plodové vody během matčina těhotenství. Výhodou také je, že v tomto období se kojenci na rozdíl od starších dětí plavání nebojí. Při vaničkování je dítě ve vodě nadlehčováno. Tento pohyb mu napomáhá ke snadnějšímu pohybu ve vodě a rozvíjí celkově pohybové dovednosti dětí. Pokud nemáte doma možnost vaničkování, nerozhodně nesmutněte, neboť zejména pro Vás je ideální volbou plavání kojenců Praha.

Plavání kojenců je také skvělým způsobem, jak si dítě může s rodiči prohloubit citové vazby a vzájemné porozumění. Je také vědecky dokázáno, že děti, které jsou rodiči vedeny k plavání již od brzkého věku, jsou na rozdíl od neplavoucích dětí daleko otužilejší a zdravější.

S plaváním kojenců Praha 6 se postaráte o zpestření denního programu Vám i Vašemu dítěti. Navíc si Vaše dítě zvykne během plaveckých lekcí na ostatní děti a bude otužovat svou imunitu. Plavání kojenců se doporučuje také tělesně postiženým miminkům s lehkými odchylkami neuropsychickém vývoji. Plavání může pomoci také dětem s lehkými mozkovými dysfunkcemi a chronickým onemocněním horních cest dýchacích. Lepší aktivitu pro Vaše děťátko nenajdete, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes do některého z kurzů pořádaných Centrem trvalého zdraví Cordeus.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*