Vánoční večírky


Advent je doba očekávání. Rozdíl je v dnešní době jen v tom, co kdo očekává.

Někdo očekává oslavy příchodu Syna Božího, malé děti Ježíška s dárky, tatínkové, maminky a prarodiče volno, setkání a rodinnou pohodu. Personalisté a zaměstnanci pak mimo jiné očekávají, jak dopadne fiskální rok a předvánoční firemní párty.

Zaměstnavatelé se trápí rozpočtem a typem letošního poděkování zaměstnancům a personál restaurací žasne nad kreativitou požadavků marketingových oddělení a růzností projevů veselí zúčastněných. V každém případě jde často o všestranně náročné společenské akce plné jídla, pití, tance, řízené, neřízené i zcela nezřízené zábavy a následné únavy nahromaděné po celém pracovním roce.

Není divu, že po bujarých mrazivých nocích následují bohužel nezřídka nastydlá vyčerpaná rána. Mají-li u sebe hříšníci lék Wobenzym, který jejich notně dotčené imunitě tzv. „píchne“, měli by si jej nasadit ihned s horkým zázvorovým čajem.

Enzymy oslabeného těla už svoji práci v maximálně možné míře už vykonaly a jsou patrně na pokraji svých sil stejně jako majitelé jejich těl. Enzymoterapeutická pomoc zvenčí, per orálně v podobě 2x 7 tablet léku Wobenzym, může zachránit i následky noční cigarety v propoceném tričku na mrazu.

A pokud se dá už tento scénář předjímat, je navýsost moudré se premedikovat už aspoň týden před preventivní kúrou.

Více na wobenzym.cz.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*