Dopřejte svým pokrmům kvalitní zeleninu plnou chuti a vůní

Všichni chceme jíst šťavnatou zeleninu a ovoce, které láká vzhledem i vůní. Realita v českých obchodech tomu však neodpovídá. Velmi často potkáte spíš unavené a nekvalitní plody bez chuti, u kterých se dá o bohatosti vitamínů jen pochybovat. Kvalita kompenzovaná akční slevou není řešení. Svěřte se raději do rukou profesionálů, kterým na kvalitě záleží a ovoci a zelenině rozumí.

Kvalitní ovoce a zelenina z domácích zdrojů

V běžných velkoobchodech se velmi často setkáváte zeleninou a ovocem ze zahraničí. U nás klademe důraz na vlastní pěstování regionální zeleniny, jako např. listových salátů, brambor, cibule a chřestu a jiných lahůdek. O aktuální nabídce čerstvé české zeleniny, ale také ovoce vás pravidelně informujeme na webových stránkách či na přání formou e-mailu.

Čerstvost ovoce a zeleniny zajištuje speciální skladování

V nabídce naleznete také široký sortiment zboží dováženého ze zahraničí. Mimo zeleniny a ovoce na vás čekají také bylinky a houby. O svěžest, vitamíny a chuť se nemusíte bát ani v tomto případě. Pro skladování veškerého nabízeného sortimentu jsme vytvořili zcela novou moderní halu, ve které jsou zelenina a ovoce uchovávány ve speciálních chladicích boxech. V čem jsou speciální? Mají rozdílnou teplotu, nastavenou přesně podle potřeb konkrétního typu ovoce či zeleniny. Abychom ještě více podpořili profesionalitu naší práce, zmodernizovali jsme také vozy, kterými Vám ovoce dodáváme. Vše je optimalizováno tak, aby nedošlo k přerušení chladícího procesu po celou dobu transportu, včetně předání zákazníkovi.

Podporujeme kvalitní českou gastronomii

Dobré jídlo dělají především kvalitní suroviny, proto se soustředíme především na zásobování hotelů, restaurací, jídelen a cateringových společností. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, abychom mohli vyhovět všem potřebám klientů. Ke každé objednávce je samozřejmostí také každodenní rozvoz ovoce a zeleniny zdarma (včetně sobot, nedělí a svátků).

Zákaznické výhody

Rozvozem ovoce a zeleniny až do domu to u nás nekončí. Neméně důležitá je pro nás i péče o zákazníka. Nabízíme cenové, množstevní i věrnostní slevy, aktivní spolupráci na vzájemně podpůrných akcích, možnost pronájmu skladových prostor a samozřejmě také maximální kontrolu přepravních i skladovacích podmínek a nepřetržitý objednávkový servis. Věříme, že i vy oceníte kvalitu a čerstvost dodávaných potravin a pomůžete nám šířit myšlenku zdravého, chutného stravování.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*